2019-01-16 17:25
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Czujnik parkowania "El Home" PD-90A3, wewnętrzny

Nr produktu: 2794899
  • Diody LED o barwach: zielonej, żółtej i czerwonej
  • Zasilanie: 4xAA 1,5V
Opis produktu
 
92,99
92,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 2-3 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2794899

Czujnik parkowania El Home PD-90A3 przeznaczony jest do informowania o odległości jaka pozostała między zbliżającym się pojazdem a sensorem miejsce instalacji urządzenia.
Czujnik parkowania wyposażony jest w aktywny sensor odległości, który wysyła bezpieczne i niesłyszalne dla ludzkiego ucha fale ultradźwiękowe.
Detekcja odległości odbywa się w momencie odbicia się fal ultradźwiękowych od obiektu poruszającego się w kierunku ich źródła.
Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie sygnalizacyjne i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik wykrywa obecność ruchu w obrębie pola widzenia.
Urządzenie wyposażone jest w zestaw trzech kolorowych diod LED o barwach: zielonej, żółtej i czerwonej, umieszczonych na wskaźniku, który połączono z czujnikiem ściąganym przewodem o długości 50cm.
Kolor światła jest zależny od odległości wykrytej przez sensor urządzenia.
Istnieje możliwość ustawienia trzech różnych zakresów odległości, wykrywanych przez czujni. Każdy zakres wykorzystuje działanie optycznego sygnalizatora na wskaźniku.

Dodatkowe informacje

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry