2019-12-16 13:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rawiplast Syfon brodzikowy

Nr produktu: 5112131
  • Łatwy w utrzymaniu czystości
Opis produktu
76,99
76,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5112131

Cechy

Syfon brodzikowy marki Rawiplast jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu w kolorze białym, dzięki czemu komponuje się idealnie z nowoczesnymi łazienkami. Wyposażony w chromowany korek. Jego konserwację ułatwia możliwość wygodnego czyszczenia od góry. Średnica odejścia syfonu wynosi 90 mm. Cechuje go bardzo duża bezawaryjność oraz odporność na zużycie i wpływ chemikaliów.

Zastosowanie

Syfon brodzikowy przeznaczony jest do różnego rodzaju brodzików prysznicowych. Jego zadanie to odprowadzanie zużytej wody, aby nie cofnęła się do brodzika. Jest stosowany zarówno w łazienkach w domach prywatnych, jak i brodzikach w miejscach użyteczności publicznej, takich jak baseny, placówki edukacyjne, zakłady pracy z prysznicami itp. Dyskretnie wkomponowuje się w brodzik, gdzie doskonale pełni swoją rolę.

Zalety

Syfon brodzikowy to element niezbędny do komfortowego korzystania z brodzika. Ze względu na wysoką jakość wykonania może być eksploatowany wydajnie przez długi czas. Mimo tej jakości, dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Warto do niego dobrać także odpowiedni, solidny odpływ, jak np. odpływ liniowy Simple.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
300 g
Wysokość:
8,5 cm
Szerokość:
31,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry