2021-04-17 18:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rawiplast Syfon brodzikowy

Nr produktu: 5112131

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Syfony do odpływów brodzikowych

Opis produktu

Nr produktu: 5112131

Cechy

Syfon brodzikowy marki Rawiplast jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu w kolorze białym, dzięki czemu komponuje się idealnie z nowoczesnymi łazienkami. Wyposażony w chromowany korek. Jego konserwację ułatwia możliwość wygodnego czyszczenia od góry. Średnica odejścia syfonu wynosi 90 mm. Cechuje go bardzo duża bezawaryjność oraz odporność na zużycie i wpływ chemikaliów.

Zastosowanie

Syfon brodzikowy przeznaczony jest do różnego rodzaju brodzików prysznicowych. Jego zadanie to odprowadzanie zużytej wody, aby nie cofnęła się do brodzika. Jest stosowany zarówno w łazienkach w domach prywatnych, jak i brodzikach w miejscach użyteczności publicznej, takich jak baseny, placówki edukacyjne, zakłady pracy z prysznicami itp. Dyskretnie wkomponowuje się w brodzik, gdzie doskonale pełni swoją rolę.

Zalety

Syfon brodzikowy to element niezbędny do komfortowego korzystania z brodzika. Ze względu na wysoką jakość wykonania może być eksploatowany wydajnie przez długi czas. Mimo tej jakości, dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Warto do niego dobrać także odpowiedni, solidny odpływ, jak np. odpływ liniowy Simple.

Wymiary i waga (netto):
Waga:300 g
Wysokość:8,5 cm
Szerokość:31,0 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry