2021-05-16 17:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bolsius Aromatic Świeca zapachowa kwadrat pomarańczowa

Nr produktu: 3329364

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Świece zapachowe i świeczki do podgrzewania

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3329364

Świeca zapachowa kwadrat z serii Bolsius Aromatic to produkt o naturalnym i intensywnym zapachu pomarańczy. Zapach uwalnia się stopniowo, dzięki czemu w pomieszczeniu wspaniale pachnie, zawsze z tą samą intensywnością. Wkładki należy palić w specjalnych szklanych świecznikach. Podczas palenia świece stają się całkowicie płynne, dlatego nie można ich używać bez świecznika. Te świece zapachowe choć niepozorne pod względem wielkości palą się bardzo długo: 14 h. Zapach pomarańczy to zagrzewający serca zapach, który zaskoczy gości. Jest jak zalany słońcem sad, w którym czuć lekko słodki zapach pomarańczy lśniących na drzewach i gotowych do zbioru.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Świece zapachowe
Kolor:pomarańcza
Wymiary i waga (netto):
Waga:62 g

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry