2020-03-30 03:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Suszarka ścienna Rollfix Single 80

Nr produktu: 3299906
  • Długość linek: 8 m
  • Mechanizm napinający i zwijający
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz
  • 3-letnia gwarancja
Opis produktu
72,99
72,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3299906

Suszarka ścienna Rollfix Single 80, firmy Leifheit.
Suszarka ścienna pozwala powiesić niemal całą zawartość pralki na jednej lince maksymalnie oszczędzając przy tym zajmowane miejsce. Model został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Wytrzymała poliestrowa linka została pokryta PCV. Suszarka nadaje się do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Świetnie sprawdzi się więc w domu, na tarasie czy w ogrodzie. Suszarkę Rollfix Single 80 Longline wystarczy zamocować na ścianie i wybrać punkt, w którym będzie znajdował się haczyk na rozwijaną linkę. Wszystkie elementy niezbędne do montażu znajdują się w zestawie. Suszarka posiada rozwijaną linkę o długości maksymalnie 8 m, co pozwala na rozwieszenie niemal jednego wsadu pralki. Linka jest automatycznie zwijana i chowa się w obudowie suszarki, dzięki czemu zawsze pozostaje czysta i nie brudzi rozwieszonego na niej prania. Kierunek, w którym poprowadzi się linkę jest dowolny, można więc zwiększyć ilość miejsca do suszenia w pomieszczeniu rozciągając ją np. pod kątem. Dzięki mechanizmowi blokady, nie trzeba martwić się o odpowiednie naprężenie linki. Nieużywana zajmuje bardzo mało miejsca, jej wymiary po zwinięciu to: 21 cm wys. x 8,5 cm szer. x 18,5 cm gł. Model ten obejmuje 3-letnia gwarancja.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Suszarka prania naścienna
Długość:8 m

Wymiary i waga (netto):

Waga:680g
Wysokość:21,0cm
Szerokość:18,5cm
Głębokość / Grubość:8,5cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry