2021-01-28 06:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Suszarka ścienna ROLLFIX 210 longline 21 m

Nr produktu: 3556339
  • Łączna długość linek do 21 m
  • Pojemność 2 wsadów pralki przy maksymalnej oszczędności miejsca
Opis produktu
 
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 3556339

Suszarka ścienna ROLLFIX 210 longline 21 m
Suszarka ścienna Rollfix 210 Longline to doskonały przykład na to, jak w łatwy sposób można połączyć dużą pojemność z oszczędzaniem miejsca i praktycznymi rozwiązaniami. Suszarka została wykonana z wytrzymałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i odkształcanie pod wpływem ciepła. Poliestrowe linki są bardzo trwałe. Suszarka nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W pełni swój potencjał wykorzysta w większych pomieszczeniach, ale można z niej korzystać także np. w małej łazience.


Prosty montaż
Montaż jest bardzo łatwy - do jednej ściany mocuje się suszarkę, natomiast po przeciwległej stronie dwa haczyki, o które zaczepia się ramię z rozciągniętymi linkami. Wszystkie elementy potrzebne do montażu znajdują się w zestawie. Rozwiązania zastosowane w suszarce ściennej Rollfix 210 Longline marki Leifheit pozwalają rozciągnąć pięć linek na maksymalnie 4,20 m, co daje do 21 m powierzchni suszenia. Model ten może więc pomieścić do dwóch zawartości pralki, w tym nawet bardzo duże elementy prania, jak pościele czy obrusy. O prawidłowe napięcie linek dba specjalny mechanizm naprężający, by je naciągnąć wystarczy jeden obrót pokrętła. Dzięki temu, że linki można schować wewnątrz suszarki, nie zostaną one zabrudzone i nie pozostawią śladów na rozwieszonym praniu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Do montażu na ścianie lub suficie
Długość:21 m
Wymiary i waga (netto):
Waga:783 g
Wysokość:52,1 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:7,4 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry