2021-06-12 16:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Leifheit Suszarka ogrodowa Linomatic 500 Deluxe

Nr produktu: 6059703

  • Mechanizm automatycznego chowania linek w ramionach suszarki
  • Łatwe składanie i rozkładanie
  • 50 metrów linek pozwala na suszenie 5 wsadów pralki
  • Materiały odporne na warunki atmosferyczne
  • Zwijana linka napinająca
  • 3-letnia gwarancja
Opis produktu
 
659,00
659,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6059703

Leifheit Suszarka ogrodowa Linomatic 500 Deluxe

Suszarka ogrodowa Linomatic 500 Deluxe wyróżnia się dużą pojemnością, bardzo łatwym składaniem i rozkładaniem oraz brakiem konieczności czyszczenia linek. Jak to możliwe? Model Linomatic 500 Deluxe marki Leifheit został wyposażony w mechanizm automatycznego chowania linek w ramionach suszarki, dzięki czemu nie zbierają one brudu i pranie zawsze pozostaje czyste. Suszarkę wykonano z odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV aluminium oraz niepodatnego na odkształcenia pod wpływem ciepła tworzywa sztucznego. Znakomitym rozwiązaniem są systemy łatwego rozkładania i składania suszarki - można je obsługiwać jedną ręką bez konieczności schylania się. Linki suszarki napręża się jednym pociągnięciem uchwytu automatycznie zwijanej linki, która nie będzie plątała się pod nogami. Pojemność suszarki ogrodowej Linomatic 500 Deluxe to aż 5 zawartości pralki. Na 50 metrach linek można więc wysuszyć pranie nawet kilkuosobowej rodziny. Długość linki zewnętrznej to 2,03 m, co pozwala na suszenie także większych elementów garderoby czy pościeli. Przekątna suszarki wynosi 3,28 m. Linki są rozpięte na czterech ramionach zakończonych łącznie 8 dodatkowymi uchwytami na wieszaki. Góra suszarki jest obrotowa, co przyspiesza proces suszenia, a pranie można rozwieszać z jednego miejsca. Do zestawu dołączona jest podstawa ogrodowa do zabetonowania, która zapewnia wyjątkową stabilność. Suszarka ogrodowa Linomatic 500 Deluxe została wyprodukowana w Niemczech i obejmuje ją 3-letnia gwarancja.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Ogrodowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:6,1 kg
Wysokość:2,25 m
Szerokość:17,0 cm
Głębokość / Grubość:15,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry