2019-06-16 07:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vileda Suszarka Viva Dry Balance

Nr produktu: 6072896

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Suszarki do ubrań

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6072896

Suszarka Viva Dry Balance to propozycja od Viledy dla tych, którzy cenią sobie zarówno komfort korzystania, jak i jakość produktu.
Suszarka maksymalnie wykorzystuje przestrzeń, dzięki użyciu rozkładanych, profilowanych skrzydeł z blokadą i zabezpieczeniem.
Odporna na warunki atmosferyczne, nadaje się więc do użytkowania na zewnątrz i wewnątrz. Wygodna, lekka, stabilna i odporna na rdzę, co sparwia, że można ją używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (balkon, ogród). Rozkładane skrzydła z blokadą. Długość linek: 16 m. Maksymalne obciążenie środka suszarki: 7,8 kg, skrzydeł: 4,1 kg. Wygodna w przechowywaniu - wymiary suszarki po złożeniu: 102 x 53 x 11 cm

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
wolnostojące

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,98 kg
Wysokość:
11,0 cm
Szerokość:
53,0 cm
Głębokość / Grubość:
102,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry