2018-05-20 18:13
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gimi Suszarka Unix 10 mArt.Nr. 2288629

  • Anodowane ramiona z aluminium
  • Regulowana szerokość w zakresie od 100 do 160 cm
  • Mocowana do ściany lub sufitu
Opis produktu
249,00
249,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2288629

Gimi Suszarka Unix to łazienkowa suszarka, którą można zamontować zarówno na suficie, jak i na ścianie. Znaczna większość suszarek wykonana jest z plastiku, więc nie są one zbyt trwałe. Suszarka Unix marki Gimi wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a aluminiowe pręty, na których wiesza się pranie, nie brudzą bielizny. Dzięki takiej solidnej konstrukcji produkt będzie służył wiele lat.

Zalety

Szerokość suszarki można regulować tak, aby jak najlepiej dostosować ją do przestrzeni, w której jest montowana. Szerokość może wynosić od 100 cm do nawet 160 cm. Suszarka ma 6 drążków teleskopowych do wieszania bielizny. Maksymalne obciążenie to 20 kg prania, więc bez problemu można suszyć także duże rzeczy, jak: koce, narzuty czy grube zasłony.

Zastosowanie

Suszarka Unix marki Gimi jest idealna do łazienek zarówno małych, jak i dużych. Można ją montować lewostronnie lub prawostronnie. Dzięki systemowi sznurków łatwo podciąga się pranie do góry i nie zabiera ono wówczas przestrzeni użytkowej pomieszczenia. Suszarka do bielizny Unix doskonale sprawdza się także na balkonie, ponieważ cała jej konstrukcja odporna jest na działanie czynników atmosferycznych.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
do montażu na ścianie lub suficie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,25 kg
Wysokość:
140,0 cm
Szerokość:
48,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry