2019-10-17 22:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4Flower Sukulenty mix w osłonce z magnesem don.10cm

Nr produktu: 3343738
  • Stanowisko słoneczne
  • Podłoże przepuszczalne
  • Mięsiste liście, egzotyczny wygląd
Opis produktu
 
21,99
21,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3343738

Cechy

Sukulenty miniatury to małe rośliny ozdobne o mięsistych, zielonych liściach o różnych kształtach. Pochodzą z obszarów półpustynnych i pustynnych, cechują się egzotycznym wyglądem.
Sukulenty mają małe wymagania odnośnie pielęgnacji. Potrzebują słonecznego stanowiska i przepuszczalnego podłoża. Nie lubią nadmiaru wody - lepiej znoszą przesuszenie niż zalanie.

Zastosowanie

Sukulenty miniatury można hodować w domu, jak również na balkonie, werandzie czy tarasie. Dobrze prezentują się zarówno pojedynczo, jak i posadzone w grupach z wykorzystaniem płaskich pojemników ceramicznych. Bazując na różnorodności form i jednocześnie zbliżonych wymaganiach uprawy, można stworzyć ciekawe i oryginalne kompozycje. Sukulenty miniatury są idealne dla osób zabieganych, które nie mogą poświęcać im czasu na dłuższe zabiegi pielęgnacyjne, a także tych, które często opuszczają mieszkanie.

Zalety

Sukulenty miniatury dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a sprzedawane w specjalnie przygotowanej donicy. Gatunki sukulentów nie wymagają czasochłonnych czynności pielęgnacyjnych - od czasu do czasu potrzebne jest nawożenie preparatami przeznaczonymi do sukulentów, jak np. specjalistyczny nawóz. Miniaturowe sukulenty to sposób na łatwe ozdobienie minimalistycznej przestrzeni biurowej lub mieszkalnej i nadanie jej nieco egzotycznego klimatu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
150 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry