Weber Beton B30 - super mocna mieszanka betonowa 25 kg
Nr produktu: 3253291Opis produktu
Nr produktu: 3253291
Weber beton B30 to sucha mieszanka cementu, kruszyw oraz dodatków, gotowa do użycia po wymieszaniu z wodą.
Przeznaczony do wykonywania niekonstrukcyjnych prac betoniarskich, napraw, montażu słupków ogrodzeniowych oraz wykonywania betonowych elementów małej architektury.
Główne cechy:
- do wnętrz i na zewnątrz
- mrozoodporny po stwardnieniu
- do niekonstrukcyjnych napraw betonu jako zaprawa CC
- do wykonywania spadków na balkonach i tarasach
- wysoka wytrzymałość
- kruszywo do 4 mm
- doskonałe parametry robocze
Dane wytwórcy
Saint-Gobain ConstructionProducts Polska Sp.z o.o.
Okrężna 16
44-100 Gliwice
doradcy.techniczni@saint-gobain.com
5900350286985
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 47,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |


