Weber B50 Wylewka betonowa 25 kg
Nr produktu: 7372709Opis produktu
Nr produktu: 7372709
Weber B50 Wylewka betonowa 25 kg
Weber B50 Wylewka betonowa 25 kg
Sucha mieszanka cementu, kruszyw oraz dodatków, gotowa do użycia po wymieszaniu z wodą.
- Bardzo wysoka wytrzymałość
- Krótki czas wiązania
- Szybki przyrost wytrzymałości
- Kruszywo do 4 mm
- Doskonałe parametry robocze
- Do niekonstrukcyjnych napraw betonu
- Do wykonywania spadków na balkonach i tarasach
- Mrozoodporny po stwardnieniu
- Do wnętrz i na zewnątrz
Temperatura otoczenia i podłoża w trakcie wykonywania prac i przez następne 5 dni powinna wynosić +5°C - +25°C. Obiekt musi być zabezpieczony przed opadami atmosferycznymi. Wykonaną powierzchnię należy chronić przed zbyt szybką utratą wilgoci w wyniku oddziaływania np. wysokich temperatur, przeciągu, promieniowania słonecznego itp. W celu zapewnienia wysokiej jakości, wszystkie prace należy prowadzić odpowiednimi narzędziami w otoczeniu zabezpieczonym przed kurzem, pyłem, kulkami styropianu itp. zanieczyszczeniami.
Dane wytwórcy
Saint-Gobain ConstructionProducts Polska Sp.z o.o.
Okrężna 16
44-100 Gliwice
doradcy.techniczni@saint-gobain.com
5900350286992
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 12,0 cm |
| Szerokość: | 50,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 28,0 cm |


