2019-02-18 03:52
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

VAVA Gotowa gładź tynkowa LEKKA V41 8 kg

Nr produktu: 2811032
  • Waga: 5 kg
  • Do wykonywania gładkich ścian i sufitów
  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 2811032

Gładź tynkowa V41 jest nowoczesną, gotową zaprawą budowlaną do wewnętrznych prac wykończeniowych, przeznaczona do wygładzania ścian pod powłoki malarskie i tapety. Produkt stosować bez gruntowania na wszystkie typowe podłoża budowlane jak: tynki wapienne, cementowe i gipsowe, bloczki gipsowe, beton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe oraz trwałe powłoki malarskie. Cechą wyróżniającą V41 jest jej ciężar. Gładź jest o 50% lżejsza od tradycyjnych gładzi dyspersyjnych. Po otwarciu opakowania produkt jest gotowy do nakładania. Ma konsystencję pasty, dzięki temu bardzo łatwo poddaje się nakładaniu i obróbce. Proces wiązania produktu zachodzi w trakcie odparowywania wody z zaprawy i jest nieodwracalny. Po całkowitym wyschnięciu i związaniu gładź jest niezwykle elastyczna i odporna na spękania. Dzięki wysokiej elastyczności, doskonale sprawdza się także na podłożach odkształcalnych i drewnopochodnych takich jak płyty g-k czy OSB. W celu uzyskania gładkiej powierzchni, zaleca się szlifowanie ręczne.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
ściana
zastosowanie:
Prace wewnątrz i na zewnątrz

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry