2019-02-15 20:32
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

VAVA Gładź Tynkowa V14 20 kg

Nr produktu: 2998003
  • Waga: 20 kg
  • Łatwa w nakładaniu
  • Do szlifowania ręcznego
Opis produktu
25,99 zł Oszczędzasz 50%
 
12,98
0,65 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

80 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2998003

Gładź tynkowa V14 jest prefabrykowaną suchą mieszanką na bazie gipsu naturalnego do samodzielnego przygotowania poprzez zmieszanie z wodą. Przeznaczona jest do wygładzania ścian pod powłoki malarskie i tapety wewnątrz budynków oraz wypełniania ubytków i pęknięć w tynkach. Zapewnia idealnie gładką, jasnoszarą, trwałą powierzchnię przeznaczoną do ręcznego szlifowania na sucho. Jest łatwa w obróbce i nakładaniu. Produkt stosować bez gruntowania na wszelkie typowe podłoża budowlanejak: tynki wapienne, cementowe i gipsowe, bloczki gipsowe, beton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe oraz trwałe powłoki malarskie z farby emulsyjnej, ftalowej i olejnej.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
ściana
zastosowanie:
Prace wewnątrz

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry