Ultrament Beton kreatywny 2,5 kg
Nr produktu: 6463749Opis produktu
Nr produktu: 6463749
Beton kreatywny to wysokiej jakości szara, plastyczna masa betonowa, która po zmieszaniu z wodą służy do ręcznego kształtowania dowolnych przedmiotów np.: misy, ozdoby choinkowe, filigranowe rzeźby - kwiatki, figurki itp. Dzięki plastycznej konsystencji masę można łatwo uformować nadając jej dowolny kształt oraz tworzyć zdobienia na jej powierzchni. Masa nie kurczy się ani nie pęka, a finalna forma jest odporna na wilgoć i mróz.
Dane wytwórcy
MC BAUCHEMIE SP.Z O.O.
PRĄDZYŃSKIEGO 20
63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
info@mc-bauchemie.pl
4002019482446
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 2,5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Inne |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,50 kg |
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Szerokość: | 14,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 14,5 cm |


