Ultrament Beton dekoracyjny 3,5 kg
Nr produktu: 6463756Opis produktu
Nr produktu: 6463756
Beton kreatywny to sypka masa, która w połączeniu z wodą tworzy płynną masę betonową w kolorze jasnoszarym służącą do wykonywania odlewów ozdobnych przedmiotów: misy, półmiski, wazony, donice, płaskorzeźby itp. Dzięki odpowiedniej konsystencji dokładnie wypełnia formę, tworząc po 24 godz. gotowy element betonowy, odporny na wilgoć i mróz.
Dane wytwórcy
MC BAUCHEMIE SP.Z O.O.
PRĄDZYŃSKIEGO 20
63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
info@mc-bauchemie.pl
4002019482347
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 3,5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Inne |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,50 kg |
| Wysokość: | 14,5 cm |
| Szerokość: | 20,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,0 cm |


