2017-10-21 10:21
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Śnieżka Masa szpachlowa Acryl Putz Start 10 2,5 kgArt.Nr. 5858840

  • Do prac wykończeniowych i remontowych wewnątrz pomieszczeń
  • Do wyrównywania podłoży z cegły i betonu
  • Doskonale przyczepna do podłoża
Opis produktu

Warianty:

9,99
4,00 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5858840

Cechy

Masa szpachlowa Acryl Putz renomowanej firmy Śnieżka to sucha mieszanka, wyprodukowana na bazie wysokogatunkowych gipsów, które w połączeniu z pozostałymi, odpowiednio dobranymi składnikami tworzą wyjątkowo trwałe, wysoce wytrzymałe powłoki. Gładź Acryl-Putz ST10 Start doskonale przyczepia się do podłoży. Nie wykazuje skurczu, wysycha w krótkim czasie, nie pęka nawet w grubych warstwach (do 3 cm przy pojedynczych ubytkach) i łatwo się szlifuje.

Zastosowanie

Acryl-Putz ST10 Start jest stosowana do prac wykończeniowych i remontowych wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie do całopowierzchniowego wygładzania ścian i sufitów, spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z taśmą zbrojącą, niwelowania dużych chropowatości, nierówności i pęknięć na powierzchni tynków, płyt drewnianych oraz materiałów drewnopochodnych. Masa szpachlowa Acryl Putz służy również do wyrównywania podłoży z cegły i betonu.

Zalety

Gładź szpachlowa Acryl-Putz ST10 Start Śnieżka dzięki nowoczesnej formule może być stosowana jako warstwa wierzchnia, bez konieczności użycia gotowych gładzi szpachlowych. Po zastosowaniu gładzi ściany i sufity uzyskują idealnie gładką, łatwą do malowania powierzchnię. Jest bardzo wydajna. Mimo swojej wysokiej jakości, gładź Acryl Putz dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
ściana
zastosowanie:
dom

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,53 kg
Wysokość:
5,0 cm
Szerokość:
11,0 cm
Głębokość / Grubość:
33,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry