Siniat Gips szpachlowy Nida Start 25 kg
Nr produktu: 6552954Opis produktu
Nr produktu: 6552954
Gips szpachlowy przeznaczony do wstępnego, ręcznego spoinowania połączeń płyt g-k z taśmą zbrojącą, a także do montażu narożników oraz uzupełniania ubytków. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży, znacznie przekraczającą wymogi normowe. Po zmieszaniu z wodą tworzy plastyczną masę, łatwą w stosowaniu. Odpowiedni dobór wypełniaczy nadaje elastyczność spoinie i umożliwia przenoszenie przez nią naprężeń powstających podczas standardowej pracy płyty g-k. Po wyschnięciu charakteryzuje się dużą twardością powierzchniową
Dane wytwórcy
Brik Sp. z o.o.
Zwoleńska 77
04-761 Warszawa
biuro@brik.waw.pl
5907697650868
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana lub sufit |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 55,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 15,0 cm |


