2018-05-26 04:37
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Parkanex Zduńska zaprawa szamotowa 5 kgArt.Nr. 4403135

  • Łączenie prostek, płytek szamotowych w piecach kaflowych
  • kominki, piece, grill ogrodowy
Opis produktu

Warianty:

 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 4403135

Cechy

Zaprawa szamotowa produkcji renomowanej firmy Parkanex to przygotowana fabrycznie sucha mieszanka gliny ogniotrwałej i sortowanego kruszywa szamotowego do łączenia cegieł, kształtek i płyt szamotowych. Po wypaleniu glina zduńska jest odporna na działanie temperatur do 1300°C, więc przy normalnym stosowaniu pieca przetrwa przez długie lata w stabilnym, nienaruszonym stanie, pozwalając na jego używanie zgodnie z przeznaczeniem.

Zastosowanie

Zaprawa szamotowa zastosowanie ma do prac zduńskich przy budowie i remontach pieców pokojowych, kuchennych, pieców chlebowych i kominków oraz grillów ogrodowych. W trwały sposób łączy prostki i płytki szamotowe. Zalecana grubość spoiny to od 2 mm do 3 mm.

Zalety

Zduńska zaprawa szamotowa dzięki swojemu składowi cechuje się doskonałą wydajnością, co sprawia, że nawet użycie jej do większych powierzchni jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Ten wysokiej jakości produkt firmy Parkanex dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W sprzedaży znajdują się worki zaprawy szamotowej o różnej wielkości - 5 kg oraz 25 kg. 5 kg wystarczy do standardowej pracy przy jednym piecu lub grillu.

Dane produktu

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
pozostałe
zastosowanie:
ogród

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,0 kg
Wysokość:
25,0 cm
Szerokość:
17,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry