MJG Big Mass Wylewka betonowa 20 kg
Nr produktu: 7103443Opis produktu
Nr produktu: 7103443
Wylewka betonowa 20 kg
Wylewka betonowa WB jest zaprawą cementową, przeznaczoną do wykonywania podkładów podłogowych oraz warstw dociskowych podkładowych i kształtujących spadek wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym również na tarasach i balkonach. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach, na spoiwach hydraulicznych, warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej oraz na izolacjach termicznych i akustycznych. Nadaje się do wykonywania podkładów podłóg ogrzewanych. Z zaprawy tej można wykonywać także inne elementy wylewane bezpośrednio na budowie, takie jak: fundamenty, nadproża, schody, stropy- po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę, łatwą do rozprowadzania. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, o dużej wytrzymałości na obciążenia. Nadaje się do murowania bloczków fundamentowych.
Dane wytwórcy
MJG Sp. z o.o.
Gostyńska 49
63-100 Śrem
handlowy@mjg.com.pl
5904996521059
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 20 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 60 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,0 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 39,0 cm |




