MJG Big Mass Beton B20 20 kg
Nr produktu: 7103435Opis produktu
Nr produktu: 7103435
Beton B20 20 kg
Beton B20 jest przeznaczony do wykonywania cementowych podkładów podłogowych o wysokiej wytrzymałości. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach na spoiwach hydraulicznych oraz na warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej. Może być stosowany jako podkład w systemie ogrzewania podłogowego, pływający na izolacji termicznej, warstwie rozdzielczej i związany z podłożem, pod parkiety, panele, płytki i wykładziny.Z zaprawy tej można wykonywać także inne drobne elementy wylewane bezpośrednio na budowie po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia. Nadaje się do kotwienia słupków ogrodzeniowych.
Dane wytwórcy
MJG Sp. z o.o.
Gostyńska 49
63-100 Śrem
handlowy@mjg.com.pl
5904996521042
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 20 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,0 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 39,0 cm |








