2021-06-12 19:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Megaron Gładź gipsowa Gs-1 Finisz 5 kg

Nr produktu: 6273940

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Suche zaprawy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6273940

Gładź FINISZ Gs-1 jest suchą mieszanką gipsową z polimerami do zastosowań wewnętrznych w aplikacji ręcznej lub maszynowej. Przeznaczona jest do wygładzania nierówności i chropowatości tynków ineralnych pod powłoki malarskie i tapety, popularną metodą polegającą na zeszlifowaniu nierówności po całkowitym wyschnięciu gładzi. Gładź FINISZ Gs-1 charakteryzuje się wysoką podatnością na szlifowanie i możliwością jednorazowego nakładania stosunkowo grubych warstw. Idealnie sprawdzi się podczas remontów domów ze starymi, zniszczonymi tynkami oraz mieszkań, szczególnie w blokach wykonanych w technologii wielkiej płyty. Dodatek polimerów czyni powłokę gładzi gipsowej bardziej elastyczną i odporniejszą na pękanie. Grubość warstwy: 0-3 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:ściana
Zastosowanie:dom
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg
Wysokość:32,0 cm
Szerokość:24,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry