Mapei Zaprawa wyrównująca M- zaprawa szara 22,5 kg
Nr produktu: 7118888Opis produktu
Nr produktu: 7118888
Zaprawa wyrównująca to uniwersalny materiał do wyrównywania, szpachlowania i napraw powierzchni. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mokrych, na podłożach drewnianych oraz jako podkład pod płytki ceramiczne, kamień naturalny, panele, tynki, gładzie gipsowe itp. Można ją nanosić w warstwach o grubości od 3 do 50 mm, co pozwala dostosować ją do różnych potrzeb. Zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i wygodę użytkowania. To niezastąpiony materiał przy pracach wykończeniowych i naprawczych.
Dane wytwórcy
Mapei Polska Sp. z o.o.
Gustawa Eiffela 14
44-109 Gliwice
info@mapei.pl
8022452245824
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 22,5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 50 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 22,5 kg |
| Wysokość: | 12,0 cm |
| Szerokość: | 36,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 48,0 cm |








