2018-04-21 02:13
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Zaprawa montażowa Lampocem 25 kgArt.Nr. 6156319

  • Gotowa do użycia
  • Bezskurczowa
  • Szybko wiąże i twardnieje
Opis produktu
46,99
1,88 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6156319

Zaprawa montażowa Lampocem, marki Mapei, 25 kg.
Gotowe do użycia, bezskurczowo schnące spoiwo hydrauliczne zawierające cementy o wysokiej wytrzymałości i specjalne dodatki.
Przeznaczone do szybkiego montażu różnych elementów do betonu i muru, zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych.
Lampocem używany jest w szczególności do osadzania śrub, kotew, kołków czy ram. Do montażu włazów i ich pokryw, mocowania uchwytów rur, urządzeń sanitarnych, zawiasów, futryn drewnianych i metalowych, a także do instalowania puszek i osłon urządzeń elektrycznych. Służy również do uszczelniania rurociągów betonowych, kanałów ściekowych i zbiorników oraz do tamowania niewielkich przecieków wodnych w konstrukcjach podziemnych i w piwnicach.
Lampocem ma krótki czas wiązania (3 minuty w temperaturze +20 st. C). Po zmieszaniu z wodą tworzy plastyczną masę o właściwościach tiksotropowych, łatwą do nakładania także na powierzchniach pionowych, bez konieczności użycia szalunku.
Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na ściskanie i zginanie. Nie traci swych właściwości przez długi okres czasu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
pozostałe
zastosowanie:
dom i ogród

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
45,0 cm
Szerokość:
31,0 cm
Głębokość / Grubość:
9,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry