2020-10-19 17:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Zaprawa montażowa Lampocem 25 kg

Nr produktu: 6156319
  • Gotowa do użycia
  • Bezskurczowa
  • Szybko wiąże i twardnieje
Opis produktu
49,99
2,00 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

38 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6156319

Zaprawa montażowa Lampocem, marki Mapei, 25 kg.
Gotowe do użycia, bezskurczowo schnące spoiwo hydrauliczne zawierające cementy o wysokiej wytrzymałości i specjalne dodatki.
Przeznaczone do szybkiego montażu różnych elementów do betonu i muru, zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych.
Lampocem używany jest w szczególności do osadzania śrub, kotew, kołków czy ram. Do montażu włazów i ich pokryw, mocowania uchwytów rur, urządzeń sanitarnych, zawiasów, futryn drewnianych i metalowych, a także do instalowania puszek i osłon urządzeń elektrycznych. Służy również do uszczelniania rurociągów betonowych, kanałów ściekowych i zbiorników oraz do tamowania niewielkich przecieków wodnych w konstrukcjach podziemnych i w piwnicach.
Lampocem ma krótki czas wiązania (3 minuty w temperaturze +20 st. C). Po zmieszaniu z wodą tworzy plastyczną masę o właściwościach tiksotropowych, łatwą do nakładania także na powierzchniach pionowych, bez konieczności użycia szalunku.
Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na ściskanie i zginanie. Nie traci swych właściwości przez długi okres czasu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:Pozostałe
Zastosowanie:dom i ogród
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:45,0 cm
Szerokość:31,0 cm
Głębokość / Grubość:9,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry