Kreisel Zaprawa murarska Murlep-B 126 25 kg
Nr produktu: 6125314Opis produktu
Nr produktu: 6125314
Zaprawa murarska Murlep-B 126, marki Kreisel.
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka białego cementu portlandzkiego, kruszywa kwarcowego, dodatków uszlachetniających i wypełniaczy. Przeznaczona do cienkowarstwowego klejenia bloczków silikatowych oraz gazobetonowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Zaprawa jest łatwo urabialna, bardzo wydajna i prosta w użyciu. Dzięki niewielkiej grubości spoiny (od 1 mm do 3 mm) zapobiega powstawaniu mostków termicznych.
Jest odporna na działania czynników atmosferycznych i paroprzepuszczalna.
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418099440
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Prace betoniarskie i naprawcze |
| Zawartość: | 25 kg |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 50,0 cm |
| Szerokość: | 28,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,0 cm |


