Kreisel Zaprawa klejąco-zbrojąca do styropianu Styrlep B 225 25 kg
Nr produktu: 6100143Opis produktu
Nr produktu: 6100143
Zaprawa klejąco-zbrojąca do styropianu Styrlep B 225, 25 kg, marki Kreisel.
Zaprawa w postaci suchej mieszanki wypełniaczy mineralnych z dodatkiem włókien syntetycznych i polimerów. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę klejowo-szpachlową barwy białej. Po stwardnieniu zyskuje wysoką przyczepność i elastyczność oraz mrozo- i wodoodporność.
Styrlep B 225 przeznaczony jest do wykonywania warstwy zbrojonej tkaniną szklaną oraz przyklejania fasadowych płyt ze styropianu i z wełny mineralnej.
Podłożami do płyt izolacyjnych mogą być: betony zwykłe, mury z elementów ceramicznych, silikatowych, betonowych, z betonów lekkich kruszywowych i komórkowych o powierzchniach surowych, otynkowanych lub z powłokami malarskimi względnie fakturowymi.
Spełnia wymagania Programu Czyste Powietrze.
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418090492
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Strefy zewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 48,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |


