2020-02-24 09:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kreisel Zaprawa klejąca Klinkier Multi 112 10 kg

Nr produktu: 5754734

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Suche zaprawy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5754734

Zaprawa klejąca Klinkier Multi 112, marki Kreisel.
Zaprawa w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki spoiw, wypełniaczy mineralnych oraz domieszek modyfikujących. Po rozrobieniu z wodą tworzy jednorodną masę do nakładania cienkowarstwowego (do 5 mm).
Klinkier Multi 112 przeznaczony jest do przyklejania płytek klinkierowych ściennych i podłogowych, a także innych rodzajów okładzin i wykładzin ceramicznych, zarówno do podłoży sztywnych, jak i podatnych na odkształcenia. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym także na tarasach i balkonach (o spadku > 2 proc.) oraz na elewacjach (np. na warstwie zbrojącej systemu ociepleń).
Ponadto podłożami mogą być: betony zwykłe, betony na kruszywie lekkim, betony komórkowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, nośne tynki wapienne, a także sztywne płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe, jastrychy cementowe i anhydrytowe (także z ogrzewaniem podłogowym), stare okładziny z płytek ceramicznych oraz powierzchnie pokryte płynną folią lub zaprawami uszczelniającymi.
Zaprawa klejąca Klinkier Multi 112 jest łatwa w stosowaniu, charakteryzuje się wysoką elastycznością, odpornością na działanie wody oraz na niskie temperatury, a także doskonałą przyczepnością do płytek.
Nie zawiera wapna hydratyzowanego, co wpływa na zmniejszenie możliwości wykwitów oraz przebarwień.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
pozostałe
zastosowanie:
dom i ogród

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
48,0 cm
Szerokość:
35,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry