2020-04-04 07:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Kreisel Zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl grafit 25 kg

Nr produktu: 5206628
  • Do spoinowania płytek, cegieł i kształtek klinkierowych
  • Na zewnątrz i do wewnątrz
Opis produktu
22,99
0,92 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

22 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5206628

Cechy

Zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl jest przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych, trasu reńskiego, a także specjalnych domieszek. Te domieszki poprawiają właściwości użytkowe oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia przebarwień. Po rozrobieniu z wodą zaprawa tworzy jednorodną masę o konsystencji gęsto plastycznej, którą łatwo się nakłada oraz w razie potrzeby koryguje przed stwardnieniem.

Zastosowanie

Zaprawa do klinkieru może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ta specjalistyczna zaprawa murarska na bazie nanotechnlogii przeznaczona jest do pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych licowych, płytek oraz kształtek klinkierowych. Jej użycie eliminuje potrzebę wykonywania dodatkowego spoinowania. Stosowanie zaprawy Nanotech 131 zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów i białych zacieków, umożliwiając zachowanie jednolitej barwy spoin.

Zalety

Po stwardnieniu zaprawa do klinkieru firmy Kreisel jest wodo-i mrozoodporna. Gwarantuje to jej długotrwałą eksploatację niezależnie od czynników atmosferycznych. Pomimo swojej wysokiej klasy, zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl jest do kupienia w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zaprawa dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Do konserwacji klinkieru warto zaopatrzyć się w specjalistyczny środek do czyszczenia.

Dane produktu

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:pozostałe
zastosowanie:dom i ogród

Wymiary i waga (netto):

Waga:25,0kg
Wysokość:48,0cm
Szerokość:35,0cm
Głębokość / Grubość:11,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry