2018-03-23 02:46
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kreisel Zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl grafit 25 kgArt.Nr. 5206628

  • Do spoinowania płytek, cegieł i kształtek klinkierowych
  • Na zewnątrz i do wewnątrz
Opis produktu
 
19,99
0,80 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%, zzgl. Versandkosten.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5206628

Cechy

Zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl jest przygotowana fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych, trasu reńskiego, a także specjalnych domieszek. Te domieszki poprawiają właściwości użytkowe oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia przebarwień. Po rozrobieniu z wodą zaprawa tworzy jednorodną masę o konsystencji gęsto plastycznej, którą łatwo się nakłada oraz w razie potrzeby koryguje przed stwardnieniem.

Zastosowanie

Zaprawa do klinkieru może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ta specjalistyczna zaprawa murarska na bazie nanotechnlogii przeznaczona jest do pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych licowych, płytek oraz kształtek klinkierowych. Jej użycie eliminuje potrzebę wykonywania dodatkowego spoinowania. Stosowanie zaprawy Nanotech 131 zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów i białych zacieków, umożliwiając zachowanie jednolitej barwy spoin.

Zalety

Po stwardnieniu zaprawa do klinkieru firmy Kreisel jest wodo-i mrozoodporna. Gwarantuje to jej długotrwałą eksploatację niezależnie od czynników atmosferycznych. Pomimo swojej wysokiej klasy, zaprawa do klinkieru Pozmur-Kl jest do kupienia w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zaprawa dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Do konserwacji klinkieru warto zaopatrzyć się w specjalistyczny środek do czyszczenia.

Dane produktu

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
pozostałe
zastosowanie:
dom i ogród

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
48,0 cm
Szerokość:
35,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry