Kreisel Zaprawa cementowa Beton B-30 446 25 kg
Nr produktu: 3234259Opis produktu
Nr produktu: 3234259
Zaprawa przeznaczona jest do wykonywania cementowych podkładów podłogowych i posadzek oraz temu podobnych warstw dociskowych, podkładowych i kształtujących spadek, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Stosowana jako podkład podłogowy pod płytki ceramiczne, wykładziny syntetyczne, panele, parkiety itp. Stosowana jako podkład w systemie ogrzewania podłogowego, pływający na izolacji termicznej, warstwie rozdzielczej i związany z podłożem.
Nadaje się do kotwienia słupków ogrodzeniowych.
Z zaprawy tej można wykonywać także inne elementy wylewane bezpośrednio na budowie, takie jak: fundamenty, nadproża, schody, stropy - po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia.
Klasyfikacja wg EN 1504-3: R2
Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach: ? 30 MPa
Możliwość wchodzenia na wykonaną posadzkę: od 24 do 48 godzin
Możliwość wykonywania dalszych prac: po 28 dniach twardnienia
Grubość warstwy: od 25 mm do 100 mm
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418018502
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 48,0 cm |


