Kreisel Wylewka samopoziomująca 417 25 kg
Nr produktu: 6981237Opis produktu
Nr produktu: 6981237
Wylewka samopoziomująca 417, marki Kreisel.
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka na bazie cementu portlandzkiego i glinowego z wypełniaczami mineralnymi i dodatkami modyfikującymi.
Przeznaczona do maszynowego lub ręcznego wykonywania podkładów podłogowych o grubości od 2 do 50 mm w pomieszczeniach suchych.
Wylewka ta ma dobrą przewodność cieplną, jest łatwa w użyciu, nie traci swych właściwości przez długi czas. Umożliwia uzyskanie poziomej i gładkiej powierzchni bez konieczności stosowania listew prowadzących i ściągania masy łatami.
Zastosowanie
Wylewka przeznaczona jest do ręcznego wykonywania samopoziomujących podkładów
podłogowych wewnątrz pomieszczeń.
Wyrób produkowany na bazie surowców niskoemisyjnych, o zmniejszonej emisji CO2 do 20%.
Charakteryzuje się szybkim wiązaniem oraz szerokim zakresem stosowania. Możliwość
nakładania w grubych warstwach powoduje, że jest produktem bardzo uniwersalnym.
Może być stosowana do wyrównywania powierzchni nowych, jak i modernizowanych podłóg
i innych elementów (np. stopni schodów wewnętrznych) w budownictwie mieszkaniowym
i ogólnym, szczególnie w obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, ośrodki
zdrowia, przedszkola, żłobki, itp. Nadaje się do układania na sztywnych i nośnych podkładach
anhydrytowych, cementowych i betonowych, itp. Stosowana jako warstwa wyrównujaca pod płytki
ceramiczne, wykładziny syntetyczne, panele, parkiety itp.
Doskonale nadaje się do wyrównywania podkładów cementowych podłóg ogrzewanych.
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418024411
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 50 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 53,0 cm |






