Kreisel Wylewka betonowa M-15 441 25 kg
Nr produktu: 5238209Opis produktu
Nr produktu: 5238209
Podkład cementowy Kreisel M-15 441.
Zaprawa w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki do wykonywania cementowych podkładów podłogowych, związanych z podłożem, o minimalnej grubości 25 mm lub podkładów na warstwie rozdzielczej o minimalnej grubości 35 mm. Po rozrobieniu z wodą tworzy łatwą do rozprowadzania, jednorodną masę.
Nadaje się do układania na wszystkich podłożach, na spoiwach hydraulicznych oraz na warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej.
Z podkładu cementowego M-15 441 można wykonywać także inne drobne elementy wylewane bezpośrednio na budowie po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia. Po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporny.
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418093660,5907418099365
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 48,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |






