Kreisel Beton KTB B20 25 kg
Nr produktu: 6972905Opis produktu
Nr produktu: 6972905
Cechy
Beton B20 w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki po rozrobieniu z wodą tworzy jednorodną, łatwą do rozprowadzania masę. Ta wysokiej jakości zaprawa budowlana jest odporna na działanie wody i niskich temperatur. B20 może być stosowany zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Temperatura otoczenia podczas jego użycia powinna wynosić od 5 do 25°C.
Zastosowanie
Beton Kreisel B20 jest stosowany do wykonywania cementowych podkładów podłogowych, związanych z podłożem o minimalnej grubości 25 mm lub podkładów na warstwie rozdzielczej o minimalnej grubości 35 mm. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach, na spoiwach hydraulicznych oraz na warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej (np. na balkonach i tarasach).
Z betonu Kreisel B20 można wykonywać także inne drobne elementy, wylewane bezpośrednio na budowie bądź w ogrodzie. Nadaje się również do kotwienia słupków ogrodzeniowych. Beton B20 cechuje bardzo duża odporność mechaniczna. Maksymalna grubość warstwy tworzonej przy pomocy betonu wynosi 80 mm. Mimo swojej wysokiej jakości, Kreisel B20 dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418040039
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 50,0 cm |
| Szerokość: | 26,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |







