Kreisel Beton B50 Expresss 447 25 kg
Nr produktu: 7094253Opis produktu
Nr produktu: 7094253
Beton B50 Expresss 447 25 kg
Specjalistyczny beton o wysokiej wytrzymałości. Stosowany do ogrzewania podłogowego, na warstwie rozdzielczej, izolacji termicznej oraz jako podkład pływający. Przeznaczony na tarasy i balkony oraz do mocowania słupków ogrodzeniowych i wykonywania elementów betonowych. Podkład pod płytki ceramiczne, panele, parkiety. Wodo-, mrozoodporny.
Produkt ten przeznaczony jest także do wykonywania wylewek oraz warstw wyrównujących podłoża.
Szczególnie polecany do miejsc gdzie szybkość wiązania ma szczególne znaczenie (korytarze, przejścia itp.)
Produkt wiąże, po zroszeniu go wodą. Nie wymaga dodatkowego mieszania.
Główne cechy produktu:
- Szybkowiążący
- Wiązanie już po 30 minutach
- Bardzo wysoka wytrzymałość
- Na ogrzewanie podłogowe
- Na balkony i tarasy
- Uniwersalny
- Mrozoodporny i wodoodporny
- Bezskurczowy
Dane wytwórcy
Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
sekretariat@kreisel.pl
5907418022790
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 28,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 52,0 cm |


