Franspol Gładź szpachlowa Extra GS-2 20 kg
Nr produktu: 5977061Opis produktu
Nr produktu: 5977061
Gładź szpachlowa Extra GS-2, 20 kg.
Jest to masa szpachlowa wyprodukowana na bazie najwyższej jakości białych surowców naturalnych, spoiw oraz środków modyfikujących.
Przeznaczona jest do maszynowego i ręcznego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem. Do stosowania na ściany i na sufity. Charakteryzuje się łatwością w obróbce.
Dane wytwórcy
Brik Sp. z o.o.
Zwoleńska 77
04-761 Warszawa
biuro@brik.waw.pl
5903116581348
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 20 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 3 |
| Przeznaczenie: | Ściana lub sufit |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,6 kg |
| Wysokość: | 27,0 cm |
| Szerokość: | 52,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |


