2019-12-13 04:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dolina Nidy Gips szpachlowy 2 kg

Nr produktu: 1319383
 • Zawiera włókna polimerowe poprawiające wytrzymałość połączeń
 • Dobra przyczepność
 • Wysoka wydajność
Opis produktu

Warianty:

5,29
2,65 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

83 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1319383

Cechy

Gips szpachlowy Dolina Nidy jest suchą mieszanką, produkowaną na bazie naturalnych spoiw gipsowych uzyskiwanych w wyniku prażenia kamienia gipsowego, wypełniaczy mineralnych oraz środków modyfikujących. Po zmieszaniu z wodą zaprawa jest plastyczna i bardzo łatwa w obróbce. Należący do marki Nida gips jest produktem w pełni ekologicznym, który zapewnia korzystny mikroklimat w pomieszczeniach.

Zastosowanie

Gips Dolina Nidy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, a także do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Zalety

Gips szpachlowy Dolina Nidy zawiera w swoim składzie włókna polimerowe, które poprawiają wytrzymałość połączeń. Zapewniają także doskonałą przyczepność, dzięki czemu praca z gipsem jest bardzo łatwa i przyjemna. Dolina Nidy cechuje się również dużą wydajnością. Ponieważ gips dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, użycie go nawet na bardzo dużych powierzchniach jest ekonomicznym rozwiązaniem.

Dane produktu

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
ściana
zastosowanie:
dom

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
7,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 5 z 5
 • 5(3)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Dawid (2018-11-09)

Tania i dobra

Co mi się podoba: Szybko schnie

Gips dobrze się miesza i nakłada , szybko schnie i do tego mocny . Polecam

2 lub

5

Rafi (2016-10-30)

Szybka i łatwa w nakładaniu

Jestem zadowolony z tej gładzi szpachlowej. Jest łatwa w nałożeniu, szybko schnie i nie brudzi tak mocno przy szlifowaniu. dzięki niej z łatwością porobiłem zaprawki na łączeniach płyt K-G

3 lub

5

korsarz (2016-02-17)

gips

Żona prosiła wywiercić kilka dziur w ścianach. Będzie wieszać obrazki. Ciężko było. Gips idealnie pomógł zatuszować powstałe pęknięcia. Ściana znów jest gładka, a żona zadowolona.

7 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry