2021-04-14 10:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dolina Nidy Gips szpachlowy 2 kg

Nr produktu: 1319383

  • Zawiera włókna polimerowe poprawiające wytrzymałość połączeń
  • Dobra przyczepność
  • Wysoka wydajność
Opis produktu

Warianty:

5,79
2,90 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

42 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1319383

Cechy

Gips szpachlowy Dolina Nidy jest suchą mieszanką, produkowaną na bazie naturalnych spoiw gipsowych uzyskiwanych w wyniku prażenia kamienia gipsowego, wypełniaczy mineralnych oraz środków modyfikujących. Po zmieszaniu z wodą zaprawa jest plastyczna i bardzo łatwa w obróbce. Należący do marki Nida gips jest produktem w pełni ekologicznym, który zapewnia korzystny mikroklimat w pomieszczeniach.

Zastosowanie

Gips Dolina Nidy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, a także do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Zalety

Gips szpachlowy Dolina Nidy zawiera w swoim składzie włókna polimerowe, które poprawiają wytrzymałość połączeń. Zapewniają także doskonałą przyczepność, dzięki czemu praca z gipsem jest bardzo łatwa i przyjemna. Dolina Nidy cechuje się również dużą wydajnością. Ponieważ gips dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, użycie go nawet na bardzo dużych powierzchniach jest ekonomicznym rozwiązaniem.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:ściana
Zastosowanie:dom
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,00 kg
Wysokość:15,0 cm
Szerokość:12,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry