Dolina Nidy Gips Budowlany 2 kg
Nr produktu: 1173293Opis produktu
Nr produktu: 1173293
Gips budowlany Dolina Nidy, 2 kg.
Do prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych wewnątrz budynków.
Idealny do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) oraz do wszelkiego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek, wypełnianie bruzd z przewodami elektrycznymi, itp.). Może być również wykorzystywany do sporządzania zapraw i prefabrykatów gipsowych.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400630022,5905395310046,5907783220029,5907783220005
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 2 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 12,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7,5 cm |







