Dolina Nidy Gips Budowlany 15 kg
Nr produktu: 4425443Opis produktu
Nr produktu: 4425443
Cechy
Gips budowlany Dolina Nidy jest spoiwem mineralnym, uzyskiwanym w procesie częściowego odwodnienia naturalnego kamienia gipsowego. Charakteryzuje się krótkim czasem wiązania. Jest produktem całkowicie ekologicznym i bardzo łatwym w użyciu. Przed przystąpieniem do pracy powinno się połączyć gips z wodą, a następnie wymieszać ręcznie lub mechanicznie. Gips budowlany cechuje reakcja na ogień A1.
Zastosowanie
Gips budowlany jest stosowany do prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych wewnątrz budynków. Idealny do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) oraz do wszelkiego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek instalacyjnych, wypełnianie bruzd z przewodami elektrycznymi itp.). Może być również wykorzystywany do sporządzania zapraw i prefabrykatów gipsowych.
Zalety
Gips budowlany Dolina Nidy posiada czas gotowości do pracy wynoszący ok. 10 minut. Ten wysokiej klasy produkt ekologiczny to dobra jakość w atrakcyjnej cenie. Podobnie jak inne produkty związane z tynkami i gładziami (np. gładź szpachlowa czy gładź tynkowa), jest to środek niezbędny, aby stworzyć solidne wnętrze w domu prywatnym lub budynku użyteczności publicznej.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5907783220241
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 15 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 15,0 kg |
| Wysokość: | 49,0 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,0 cm |






