Ceresit Zaprawa do montażu i napraw CX20 20 kg
Nr produktu: 4499786Opis produktu
Nr produktu: 4499786
Zaprawa do montażu i napraw Ceresit CX20 służy do precyzyjnego montażu elementów i uzupełniania ubytków, charakteryzuje się komfortowym czasem zużycia (do 20 min.) oraz wysoką wytrzymałością po utwardzeniu.
Opakowanie 20 kg.
Dane wytwórcy
Henkel Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 41
02-672 Warszawa
ceresit.pl@henkel.com
5900089216468
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 20 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 50 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,0 kg |
| Wysokość: | 12,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 42,0 cm |






