Cekol Wylewka betonowa WB-80 5 kg
Nr produktu: 6240899Opis produktu
Nr produktu: 6240899
Podkład cementowy Cekol WB-8, 5 kg.
Zaprawa w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki do wykonywania cementowych podkładów podłogowych, związanych z podłożem, o minimalnej grubości 20 mm lub podkładów na warstwie rozdzielczej o minimalnej grubości 80 mm. Po rozrobieniu z wodą tworzy łatwą do rozprowadzania, jednorodną masę.
Po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporny.
Dane wytwórcy
CEKOL Sp. z o.o.
Budowlanych 19
80-298 Gdańsk
cekol@cekol.pl
5906474560055
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,0 kg |
| Wysokość: | 29,0 cm |
| Szerokość: | 20,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7,5 cm |


