2019-11-15 06:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cekol Gładź szpachlowa C-45 biała 1 kg

Nr produktu: 3915162
  • Do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków
  • Wykonanie gładkich, białych i równych powierzchni
Opis produktu
8,99
8,99 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

27 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 3915162

Cechy

Cekol C-45 to wysokiej jakości biała gładź szpachlowa. Jest to sucha mieszanka wyprodukowana na bazie najwyższej klasy białego gipsu naturalnego, białych wypełniaczy naturalnych oraz starannie wybranych dodatków uszlachetniających, modyfikujących, uplastyczniających, opóźniających wiązanie i zapewniających doskonałą przyczepność do podłoża (gipsowego, ceglanego, betonowego, gazobetonowego). Gładź szpachlowa C-45 umożliwia wykonanie bardzo gładkich powierzchni.

Zastosowanie

Gładź szpachlowa Cekol jest przeznaczona do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed ostatecznym wykończeniem. Służy także do efektywnej renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian oraz do szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Na tym nie koniec jej zastosowań -gładź szpachlowa Cekol C-45 doskonale nadaje się również na podkład pod farby emulsyjne iakrylowe, a także tapety.

Zalety

Gładź gipsowa Cekol dzięki swojej unowocześnionej formule doskonale sprawdza się zarówno w aplikacji ręcznej, jak i maszynowej, przy użyciu odpowiednich narzędzi i agregatów. Nie żółknie pod wpływem światła, dzięki czemu wygląda zawsze perfekcyjnie. Gładź szpachlowa Cekol C-45 spełnia wymagania PN-EN 13279-1 B2/20/2. Mimo swojej wysokiej jakości, dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
ściana
zastosowanie:
dom

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,00 kg
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

REMIGIO (2015-11-09)

WSPANIAŁA GŁADŹ

Szpachla CEKOL jest prosta w przygotowaniu dobrze się ją rozprowadza , wystarcza na długo .Szpachla jest odporna na działanie temperatury , trwała szybko zasycha .Cena nie jest wysoka polecam zakup szpachli CEKOL jest bardzo dobrej jakości.

11 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry