2021-04-15 04:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cekol Gładź szpachlowa C-45 biała 1 kg

Nr produktu: 3915162

  • Do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków
  • Wykonanie gładkich, białych i równych powierzchni
Opis produktu
9,99
9,99 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

38 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3915162

Cechy

Cekol C-45 to wysokiej jakości biała gładź szpachlowa. Jest to sucha mieszanka wyprodukowana na bazie najwyższej klasy białego gipsu naturalnego, białych wypełniaczy naturalnych oraz starannie wybranych dodatków uszlachetniających, modyfikujących, uplastyczniających, opóźniających wiązanie i zapewniających doskonałą przyczepność do podłoża (gipsowego, ceglanego, betonowego, gazobetonowego). Gładź szpachlowa C-45 umożliwia wykonanie bardzo gładkich powierzchni.

Zastosowanie

Gładź szpachlowa Cekol jest przeznaczona do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed ostatecznym wykończeniem. Służy także do efektywnej renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian oraz do szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Na tym nie koniec jej zastosowań -gładź szpachlowa Cekol C-45 doskonale nadaje się również na podkład pod farby emulsyjne iakrylowe, a także tapety.

Zalety

Gładź gipsowa Cekol dzięki swojej unowocześnionej formule doskonale sprawdza się zarówno w aplikacji ręcznej, jak i maszynowej, przy użyciu odpowiednich narzędzi i agregatów. Nie żółknie pod wpływem światła, dzięki czemu wygląda zawsze perfekcyjnie. Gładź szpachlowa Cekol C-45 spełnia wymagania PN-EN 13279-1 B2/20/2. Mimo swojej wysokiej jakości, dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:ściana
Zastosowanie:dom
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,00 kg
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry