Cekol Gładź szpachlowa C-35 biała 5 kg
Nr produktu: 3915147Opis produktu
Nr produktu: 3915147
Biała gładź szpachlowa Cekol C-35, 5 kg.
Jest to sucha mieszanka wysokiej jakości białego cementu, białych wypełniaczy mineralnych i środków modyfikujących, zapewniających doskonałą urabialność i przyczepność do podłoży mineralnych (np. beton, cegła, gazobeton itp.).
Przeznaczona jest do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków. Może być również stosowana wewnątrz, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie).
Cekol C-35 nie zawiera składników toksycznych, ani podatnych na żółknięcie pod wpływem światła i warunków atmosferycznych. Zaprawa jest elastyczna oraz wodo- i mrozoodporna. Stanowi doskonały podkład pod farby emulsyjne, akrylowe, silikatowe, silikonowe i mineralne.
Dane wytwórcy
CEKOL Sp. z o.o.
Budowlanych 19
80-298 Gdańsk
cekol@cekol.pl
5906474350052
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,0 kg |
| Wysokość: | 32,0 cm |
| Szerokość: | 19,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7,0 cm |






