Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Cekol Bezpyłowa gładź szpachlowa GS 250 20 kg

Nr produktu: 6087332

  • Do wykonywania gładzi na mokro
  • Możliwość nakładania mokro na mokro
  • Biała, gładka konsystencja, gotowa do użycia
  • Grubość warstwy od 1 do 10 mm
Opis produktu
29,99
1,50 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

22 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6087332

Bezpyłowa gładź szpachlowa Cekol GS-250
to sucha mieszanka gipsu syntetycznego, dodatków uszlachetniających i modyfikujących oraz wypełniaczy mineralnych. Sprawdzi się podczas wygładzania ścian oraz sufitów.

gładź Cekol GS 250

Odpowiednie podłoże do prac remontowych
Zaprawa z wysokiej jakości minerałów powinna być nakładana na odpowiednio przygotowane podłoże. Powierzchnia powinna być zwarta, czysta i niezatłuszczona. Należy usunąć wszelkie farby, piasek oraz warstwy, niezwiązane z podłożem. Dzięki swojemu składowi Bezpyłowa gładź szpachlowa Cekol GS-250 gwarantuje nie tylko opóźnienie wiązania oraz doskonałą przyczepność do podłoża, ale jest również nietoksyczna i całkowicie ekologiczna. Gładź bezpyłowa Cekol niemal całkowicie redukuje ilość pyłu powstającego podczas prowadzonych z jej użyciem prac.

Obróbka gładzi na mokro
Bezpyłowa gładź szpachlowa Cekol GS-250 jest mieszana z wodą w proporcjach 9 l wody na 20 kg suchego proszku. Powstałą w ten sposób masę stosuje się do wykonywania gładzi z obróbką na mokro, na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Obróbka na mokro pozwala bezpyłową pracę wykończeniową. Możliwość nakładania gładzi metodą mokro na mokro znacznie przyspiesza prace remontowe. Biała masę szpachlową można nakładać zarówno ręcznie, jak i maszynowo na wszystkie podłoża mineralne. Za jej pomocą tworzone są warstwy od 1 mm do 10 mm. Wydajność dla warstwy 1 mm wynosi ok. 1,5 kg/1m2.

Łatwe szlifowanie białej zaprawy
Gładź Cekol po wstępnym stwardnieniu może być jeszcze poprawiona, a po całkowitym wyschnięciu nadaje się do klasycznej obróbki metodą szlifowania. Można wówczas także rozpocząć malowanie powierzchni powstałej dzięki GS-250. Ta wysokiej jakości gładź gipsowa bezpyłowa posiada atest PZH, gwarantujący brak negatywnego wpływu na zdrowie ludzkie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:ściana
Zastosowanie:dom
Wymiary i waga (netto):
Waga:20,0 kg
Wysokość:56,0 cm
Szerokość:26,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry