Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Baumit Zaprawa murarsko-tynkarska 25 kg

Nr produktu: 6502405

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Suche zaprawy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6502405

Uniwersalna, ręczna, łatwa w użyciu cementowo-wapienna zaprawa murarsko-tynkarska na bazie optymalnie dobranych mineralnych kruszyw. Przeznaczona do wykonywania prac murarskich lub tynkarskich w nowych lub remontowanych budynkach, wewnątrz i na zewnątrz. Zaprawa jest atwa i szybka w przygotowaniu o uniwersalnym zastosowaniu (murowanie i tynkowanie). Baumit DuoDur to wszechstronna zaprawa tynkarska cementowo-wapienna. Produkt pozwoli Ci na sprawne murowanie i tynkowanie. To sucha mieszanka opracowana przez specjalistów Baumit, dzięki której wykonasz prace wewnątrz i na zewnątrz budynków. DuoDur to idealna zaprawa murarska do cegieł i pustaków betonowych, ceramicznych oraz keramzytowych. Produkt sprawdzi się także w przypadku betonu komórkowego i silikatu. Zaprawa uniwersalna pozwoli na wypełnienie szczelin, wyrównanie podłoża i oczywiście wykonanie klasycznych wypraw tynkarskich. Sięgnij po Baumit DuoDur, by jeszcze efektywniej wykonywać prace budowlane. Nasza zaprawa cementowo-wapienna skutecznie zastąpi tradycyjne zaprawy.
Dane techniczne:
- grubość ziarna: 0 - 2 mm
- klasa: GP - CS III wg PN-EN 998-1, M 2,5 - G wg PN-EN 998-2
- wytrzymałość na ściskanie (28dni): > 2,5 N/mm2
- współczynnik oporu dyfuzyjnego: 15/35 - wartość tabelaryczna, zaprawa murarska, 16 - zaprawa tynkarska
- gęstość nasypowa suchego produktu: ok. 1550 kg/m3
- zużycie wody: ok. 4 l/worek 25 kg
- wydajność: ok. 15 l gotowej zaprawy z worka 25 kg
- zużycie: jako zaprawa murarska - w zależności od grubości i formatu cegieł/bloczków murarskich, jako zaprawa tynkarska - ok. 16,5 kg/m2 przy 10 mm grubości tynku
- przydatność do użycia: ok. 2 - 3 godzin
- minimalna grubość warstwy tynku: Ściana: 10 mm, Sufit: 8 mm, na zewnątrz: 15 mm

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zastosowanie:Prace wewnątrz i na zewnątrz
Zawartość:25 kg
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:50,0 cm
Szerokość:35,0 cm
Głębokość / Grubość:11,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry