2021-04-15 05:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Baumit Wylewka betonowa posadzka 25 kg

Nr produktu: 5658067

  • Do wykonywania posadzek i cementowych podkładów podłogowych
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • Mrozoodporna
Opis produktu
7,99
0,32 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Opis produktu

Nr produktu: 5658067

Cechy

Wylewka betonowa Baumit wykonana jest ze specjalnej mieszanki cementu, pisaku oraz starannie wybranych dodatków. Gotowa do użycia, wymaga jedynie wymieszania z wodą. Zastępuje tradycyjną zaprawę przygotowywaną na budowie. Po związaniu jest wodo-i mrozoodporna, dzięki czemu na długo zachowuje swój idealny stan. Zaprawa betonowa umożliwia tworzenie warstw od 25 do 80 mm.

Zastosowanie

Gotowa zaprawa betonowa marki Baumit jest stosowana zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Może być używana w mieszkaniach prywatnych i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jej przeznaczenie to wykonanie tradycyjnych, cementowych posadzek, podkładów pod okładziny podłogowe (jak płytki ceramiczne, panele, wykładziny dywanowe i z PVC), a także balkonów i tarasów.

Zalety

W zależności od sytuacji, wyprodukowana przez Baumit wylewka betonowa może być aplikowana zarówno ręcznie, jak też maszynowo. Gotowa wylewka betonowa to wysokiej jakości produkt, dostępny za wyjątkowo przystępną cenę. Gwarantuje stworzenie posadzki, która przetrwa w idealnym stanie przez lata. Niezbędna do różnego rodzaju remontów i renowacji.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:podłoga
Zastosowanie:dom i ogród
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:9,5 cm
Szerokość:33,0 cm
Głębokość / Grubość:51,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry