Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Baumit Posadzka cementowa 10-100 mm 25 kg

Nr produktu: 3083649

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Suche zaprawy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3083649

Gotowa mieszanka cementowa do wykonywania posadzek, podkładów podłogowych, również z ogrzewaniem podłogowym. Pozwala na uzyskanie spadków w łazienkach, na tarasach, balkonach itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pmieszczeń. Produkt jest mrozoodporny oraz bardzo odporny na ściskanie i zginanie. Posadzka jest łatwa w plikacji ręcznej lub maszynowej. Możliwość wchodzenia po 24 godzinach.
Dane techniczne:
- wytrzymałość na ściskanie (28 dni): ? 20,0 N/mm2
- wytrzymałość na zginanie (28 dni): ? 5,0 N/mm2
- odporność na ścieranie: A15
- współczynnik przewodzenia ciepła : 1,4 W/mK
- zmiany liniowe przy wysychaniu: ? 0,5 mm/m
- zalecana grubość warstwy: podkłady związane: 10 - 100 mm
- podkłady na izolacjach: 40 - 100 mm
- podkłady w systemach ogrzewania: 60 - 100 mm (w tym co najmniej 35 mm nad rurami grzewczymi)
- ilość wody: 2,0 do 2,5 l (tj. 8 - 10%) wody na worek 25 kg
- zużycie: ok. 20 kg/m2/10 mm grubości
- możliwość wchodzenia: po ok. 24 godzinach
- układanie posadzek: po ok. 14 - 21 dniach
- czas użycia: ok. 1 godz.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zastosowanie:Prace wewnątrz i na zewnątrz
Zawartość:25 kg
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:50,0 cm
Szerokość:35,0 cm
Głębokość / Grubość:11,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry