Atlas Zaprawa montażowa Monter T-5 5 kg
Nr produktu: 6313324Opis produktu
Nr produktu: 6313324
Szybkowiążąca zaprawa montażowa Atlas Monter T-5, 5 kg.
Sucha mieszanka spoiwa cementowego najwyższej jakości, wypełniaczy kwarcowych i dodatków modyfikujących.
Przeznaczona do kotwienia elementów budowlanych w podłożach murowanych, betonowych i żelbetowych: stalowych kotew, śrub fundamentowych, słupków ogrodzeniowych, balustrad balkonowych i schodowych itp.
Stosowana do wykonywania podlewek pod maszyny, belki, prowadnice lub słupy. Zalecana również jako wypełnienie przestrzeni pomiędzy kamiennymi i betonowymi płytami chodnikowymi.
Nie powoduje korozji stali. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością do podłoża. Umożliwia trwałe mocowanie już po 15 minutach.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400008319
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,0 kg |
| Wysokość: | 34,0 cm |
| Szerokość: | 21,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 15,0 cm |






