Atlas SMS 60 Ultra podkład cementowy samopoziomujący 25 kg
Nr produktu: 7357908Opis produktu
Nr produktu: 7357908
Atlas SMS 60 Ultra podkład cementowy samopoziomujący
Zaprawa przeznaczona jest do wyrównywania podłoży pod posadzki wewnątrz budynków. Nakładana w warstwach o grubości od 3 do 60 mm, charakteryzuje się zużyciem na poziomie około 17 kg na metr kwadratowy na każdy centymetr grubości. Ruch pieszy możliwy jest już po 2 godzinach od aplikacji, natomiast układanie płytek można rozpocząć po 16 godzinach. Produkt można stosować ręcznie lub maszynowo, z wykorzystaniem agregatu do posadzek.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400664980
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 60 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 63,5 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,0 cm |








