2019-02-18 05:42
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Posadzka cementowa Postar 10 25 kg

Nr produktu: 6220842
  • Wysoka wytrzymałość na ściskanie
  • Grubość warstwy: 10 mm - 100 mm
  • Na ogrzewanie podłogowe
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 6220842

Posadzka cementowa Postar 10, firmy Atlas.
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka cementu portlandzkiego, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków modyfikujących. Przeznaczona do wykonywania posadzek zespolonych, na warstwie oddzielającej lub pływających w budynkach mieszkalnych, magazynach, obiektach przemysłowych, a także na podjazdach czy tarasach oraz w innych miejscach o stałym zawilgoceniu.
Może stanowić warstwę ostateczną lub podkład pod okładziny - płytki, parkiet czy panele, również z ogrzewaniem podłogowym.
Charakteryzuje się wysoką spoistością i dużą odpornością na działanie sił ścinających, występujących w płaszczyźnie styku z warstwą posadzkową, np. podczas rozszerzania się i kurczenia drewna w wyniku zmian jego wilgotności. Pozwala na uzyskanie spadków. Nie wymaga stosowania dodatków uelastyczniających i dobrze przewodzi ciepło.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
podłoga
zastosowanie:
dom

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
48,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry