Atlas podkład samopoziomujący SAM 100 25 kg
Nr produktu: 1338508Opis produktu
Nr produktu: 1338508
Podkład samopoziomujący SAM 100 marki Atlas jest fabrycznie przygotowaną, suchą mieszanką na bazie mączki anhydrytowej, gipsu i cementu portlandzkiego do wyrównywania podłoża w zakresie od 5 mm do 30 mm. Wyrównuje nie tylko miejscowe nierówności, lecz również całą podłogę, gdy np. wykonana jest ona z niewielkim spadkiem.
Zastosowanie podkładu samopoziomującego
Podkład Atlas samopoziomujący podnosi poziom podłogi w pomieszczeniu. To najczęstsze zastosowanie, gdy zachodzi konieczność zrównania podłóg dwóch sąsiednich pomieszczeń. Jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach suchych wewnątrz budynków, np. w salonie, pokoju, biurze, poczekalni, holu, korytarzu. Sprawdzi się podczas wyrównywania powierzchni podkładów grzewczych. Podkład SAM 100 występuje wtedy jako dodatkowa warstwa cienka, wyrównawcza do zniwelowania nierówności jastrychu. Podkład samopoziomujący Atlas stosuje się do płytek, wykładzin PVC, dywanów, parkietu i paneli.
Gładka i równa powierzchnia w pomieszczeniach
SAM 100 charakteryzuje się rozpływością, która pozwala uzyskać równą i gładką powierzchnię w pomieszczeniach tak samo małych, jak i dużych. Prace nie wymagają stosowania prowadnic i ściągania masy łatami. Odporny na skurcz podkład samopoziomujący Atlas ogranicza powstawanie rys podczas wysychania, dzięki temu prace mogą przebiegać na powierzchni do 50 m2 bez pośrednich dylatacji.
Nakładanie ręczne i maszynoweSAM 100 Atlas można łatwo nakładać ręcznie i maszynowo. Wejście na powierzchnie jest możliwe po 6 godzinach od aplikacji. Średnie zużycie zaprawy wynosi 20 kg na 1 m2 przy 10 mm grubości warstwy. Zużycie może się różnić w zależności od sposobu użycia, rodzaju i wielkości podłoża.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400279245
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 20 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 59,5 cm |
| Szerokość: | 29,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |



