Atlas Podkład samopoziomujący podłogowy SMS 30, 25 kg
Nr produktu: 2509347Opis produktu
Nr produktu: 2509347
Podkład samopoziomujący SMS 30 marki Atlas jest fabrycznie przygotowaną, suchą mieszanką na bazie cementu. Z łatwością szybko się go nakłada tak ręcznie, jak i za pomocą maszyn wyposażonych w pompy ślimakowe, zapewniające dużą wydajność.
Zastosowanie podkładu samopoziomującego
Podkład Atlas samopoziomujący SMS 30 podnosi poziom podłogi w pomieszczeniu i wyrównuje w zakresie 3-30 mm w przypadku miejscowych nierówności oraz powierzchni ze spadkiem. Znajduje często zastosowanie, gdy zachodzi konieczność zrównania podłóg dwóch sąsiednich pomieszczeń. Jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach suchych wewnątrz budynków, np. w salonie, pokoju, biurze, poczekalni, holu, korytarzu oraz łazienki. Podkład samopoziomujący Atlas stosuje się pod płytki, wykładziny PVC, dywany, parkiet, posadzki epoksydowe i panele. Będzie doskonały pod wykładziny w szkołach, biurach, mieszkaniach.
Gładka i równa powierzchnia w pomieszczeniach
SMS 30 charakteryzuje się rozpływowością, która pozwala uzyskać równą i gładką powierzchnię w pomieszczeniach tak samo małych, jak i dużych. Prace nie wymagają stosowania prowadnic i ściągania masy łatami. Odporny na skurcz podkład samopoziomujący Atlas ogranicza powstawanie rys podczas wysychania. Podkład samopoziomujący doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu jest idealny do ogrzewania podłogowego.
Nakładanie ręczne i maszynoweSMS 30 Atlas można łatwo nakładać ręcznie i maszynowo. Wejście na powierzchnie jest możliwe już po 4 godzinach od aplikacji. Średnie zużycie zaprawy wynosi 16,5 kg na 1 m2 przy 10 mm grubości warstwy. Zużycie może się różnić w zależności od sposobu użycia, rodzaju i wielkości podłoża.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400279283
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 30 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 59,5 cm |
| Szerokość: | 29,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 11,0 cm |







