Atlas Podkład samopoziomujący MMS 60 25 kg
Nr produktu: 7053598Opis produktu
Nr produktu: 7053598
Atlas Podkład samopoziomujący MMS 60 25 kg
ATLAS MMS 60 jest podkładem hybrydowym - produkowanym na bazie mieszanki spoiw mineralnych, aktywowanych na etapie wiązania specjalnymi dodatkami chemicznymi.
ATLAS MMS 60 jest idealnym materiałem do wykonywania wszelkiego typu podkładów, w tym podkładów wyposażonych w ogrzewanie podłogowe wodne, maty kapilarne, maty elektryczne lub folie grzewcze na podczerwień:
- ma bardzo dobrą przewodność cieplną, lepszą niż produkty na baziecementu
- nagrzewa się szybko po uruchomieniu instalacji grzewczej
- w 100% otula zatapiane w nim przewody grzewcze, eliminując występowanie powietrznych kawern.
Specjalny indykator
ATLAS MMS 60 zawiera indykator, który umożliwia zmianę koloru podkładu w trakcie jego wysychania. Dzięki temu znacznie łatwiej jest ocenić poziom wilgotności strukturalnej podkładu i oszacować moment przystąpienia do kolejnych prac. Bezpośrednio po wylaniu kolor podkładu jest ciemny i utrzymuje się taki, aż do rozpoczęcia wysychania. W trakcie wysychania kolor stopniowo jaśnieje. Widoczna marmurkowatość jest naturalnym zjawiskiem. Jednolity, jasny i niezmieniający się już kolor, świadczy o zakończeniu wysychania podkładu i możliwości przystąpienia do dalszych prac.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400627541
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 25 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Do 60 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Szerokość: | 34,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 56,0 cm |






